Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Ілюстрація вокаліста U2 Боно із зображенням президента Володимира Зеленського, створена для червневої обкладинки The Atlantic, допоможе зібрати гроші на реанімобілі для України

29.06.2023 · Партнерства

Лімітовану колекцію товарів із принтом Боно — футболки, худі та плакати — наразі можна придбати в магазині U2.com. Весь чистий прибуток від продажу піде через UNITED24 на придбання машин швидкої допомоги.

 Ілюстрація вокаліста U2 Боно із зображенням президента Володимира Зеленського, створена для червневої обкладинки The Atlantic, допоможе зібрати гроші на реанімобілі для України

Придбати

На початку цього року редактор The Atlantic Джеффрі Голдберг попросив Боно намалювати портрет Президента Зеленського як ілюстрацію для історії про те, як результат війни в Україні вплине на демократію в усьому світі. Боно створив зображення президента Зеленського та розмістив його на тлі кольорів українського прапора разом із цитатою президента зі статті: «Вибір стоїть між свободою та страхом».

«Співпраця UNITED24 з U2 почалася в День Києва, коли Боно прочитав рядки з гімну української столиці. Ми дуже раді новому проєкту з гуртом, адже він допоможе зібрати кошти для підтримки героїчних українських медиків. За рік роботи UNITED24 завдяки таким зборам були придбані майже 200 автівок швидкої допомоги, тисячі одиниць обладнання — від генераторів для лікарень до апаратів ШВЛ, від рентгенівських апаратів з C-аркою до тренажерів для реабілітації поранених. Кожне таке обладнання рятує життя», — розповіла координаторка UNITED24 Ярослава Гресь.

Ілюстрація з цитатою тепер доступні у наборі з п’ятьох товарів для збору коштів через UNITED24.

UNITED24 перекаже всі кошти, зібрані від продажу цієї обмеженої колекції, на придбання авто швидкої допомоги.

У травні 2022 року музиканти гурту U2 Боно та Едж приїздили в Україну на прохання Президента Зеленського, щоб виступити в метро на знак солідарності з українським народом.