Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Від початку повномасштабного вторгнення Президента Зеленського сотні разів запитували: «Як ми можемо допомогти?»

Саме тому була створена UNITED24 — офіційна фандрейзингова платформа України.

Її ідея проста:

об’єднати світ довкола допомоги Україні. Щоб захищати, рятувати життя та відбудовувати

Платформа дозволяє за один клік зробити благодійний внесок на підтримку України з будь-якого куточка світу. Чому це важливо? Тому що Україна краще знає, що саме їй потрібно. Тому що Україна може напряму доставити допомогу.

Ніхто не був готовий до повномасштабної війни в серці Європи. Жоден благодійний фонд, яким би системним він не був, не може задовольнити потреби такої великої країни, як Україна. Однак ми можемо зробити це разом.

UNITED24 створена для співпраці з благодійними фондами, партнерами, донорами та публічними особами у всьому світі.

Наша мета — побудувати ефективну роботу, яка наблизить перемогу України.

United24 в медіа

Як це працює?

1.

Донор обирає один із п’яти напрямів, за якими розподіляються кошти: «Оборона, «Гуманітарне розмінування», «Медична допомога», «Відбудова України» або «Освіта та Наука»

2.

100% коштів зараховуються до Національного банку України. Кожен напрям має окремий рахунок, прив’язаний до відповідного міністерства: Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства інфраструктури. Кошти з різних рахунків ніколи не змішуються і можуть бути витрачені тільки за призначенням, яке обрав донор.

3.

Прозорість та ефективність — основні принципи роботи UNITED24. Звіти про надходження та витрати оновлюються щотижня. Deloitte Ukraine, частина всесвітньої мережі Deloitte, однієї з «Великої четвірки» аудиторських компаній, перевірила відповідність дотримання Порядку використання офіційних рахунків для пожертв на підтримку України UNITED24 (далі «Порядок») щодо коштів, зібраних за допомогою UNITED24 за період з початку заснування платформи по 31 грудня 2022 року. Перевірки щодо дотримання Порядку у наступних звітних періодах проводяться на піврічній основі. Звіт за 1 півріччя 2023 року очікується в вересні 2023 року.

Чому донори
обирають UNITED24?

UNITED24 має прямий доступ до актуальної інформації щодо потреб України. Тож пожертви донорів спрямовуються на дійсно необхідні закупівлі.

Міжнародні фонди залишають до 20% зібраних пожертв на свою операційну діяльність. В той час як 100% коштів, зібраних через UNITED24, надходять на рахунки Національного банку і спрямовуються на допомогу Україні. Кожен долар ваших пожертв використовується за призначенням!

Жертвувати кошти через UNITED24 цілком безпечно та дуже просто. З нашою політикою стосовно обробки персональних даних можна ознайомитись тут

UNITED24 не є громадською організацією, але платформа взаємодіє з благодійними організаціями та партнерами по всьому світу. Завдяки цьому ми маємо змогу приймати пожертви згідно з законодавством різних країн.

UNITED24 може пропонувати донорам цільові збори з чіткою метою та комунікаційні кампанії в медіа й за участі амбасадорів платформи.

Нас підтримали