перевірено Deloitte

перевірено Deloitte

 · 

Від початку повномасштабного вторгнення Президента Зеленського сотні разів запитували: «Як ми можемо допомогти?»

Саме тому була створена UNITED24 — офіційна фандрейзингова платформа України.

Її ідея проста:

об’єднати світ довкола допомоги Україні. Щоб захищати, рятувати життя та відбудовувати

Платформа дозволяє за один клік зробити благодійний внесок на підтримку України з будь-якого куточка світу. Чому це важливо? Тому що Україна краще знає, що саме їй потрібно. Тому що Україна може напряму доставити допомогу.

Ніхто не був готовий до повномасштабної війни в серці Європи. Жоден благодійний фонд, яким би системним він не був, не може задовольнити потреби такої великої країни, як Україна. Однак ми можемо зробити це разом.

UNITED24 створена для співпраці з благодійними фондами, партнерами, донорами та публічними особами у всьому світі.

Наша мета — побудувати ефективну роботу, яка наблизить перемогу України.

United24 в медіа

Як це працює?

1.

Донор обирає один із трьох напрямів, за якими розподіляються кошти: «Оборона і розмінування», «Медична допомога», або«Відбудова України».

2.

100% коштів зараховуються до Національного банку України. Кожен напрям має окремий рахунок, прив’язаний до відповідного міністерства: Міністерства оборони, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства інфраструктури. Кошти з різних рахунків ніколи не змішуються і можуть бути витрачені тільки за призначенням, яке обрав донор.

3.

Прозорість та ефективність — основні принципи роботи UNITED24. Звіти про збори та витрати оновлюються щотижня. Deloitte Ukraine, частина всесвітньої мережі Deloitte, однієї з «Великої четвірки» аудиторських компаній, перевіряє закупівлі кожного міністерства.

Чому донори
обирають UNITED24?

UNITED24 має прямий доступ до актуальної інформації щодо потреб України. Тож пожертви донорів спрямовуються на дійсно необхідні закупівлі.

Міжнародні фонди залишають до 20% зібраних пожертв на свою операційну діяльність. В той час як 100% коштів, зібраних через UNITED24, надходять на рахунки Національного банку і спрямовуються на допомогу Україні. Кожен долар ваших пожертв використовується за призначенням!

Жертвувати кошти через UNITED24 цілком безпечно та дуже просто. З нашою політикою стосовно обробки персональних даних можна ознайомитись тут

UNITED24 не є громадською організацією, але платформа взаємодіє з благодійними організаціями та партнерами по всьому світу. Завдяки цьому ми маємо змогу приймати пожертви згідно з законодавством різних країн.

UNITED24 може пропонувати донорам цільові збори з чіткою метою та комунікаційні кампанії в медіа й за участі амбасадорів платформи.

Нас підтримали