звіти перевірені Deloitte

звіти перевірені Deloitte

 · 

Ми шукаємо партнерів-виробників, які готові допомогти з конкретною проблемою.

Ми шукаємо партнерів-виробників, готових допомогти нам із конкретними потребами.

Мета UNITED24 — збільшити кількість пожертв Україні та забезпечити ефективність і прозорість їх розподілу. Офіційна платформа захищає вас від затримок, посередників і шахрайства.

Нас підтримали

усі проєкти14

Освіта та Наука

НЕХАЙ БУДЕ З ВАМИ ВИШИВАНКА: 14 РОЗШИТИХ СОРОЧОК ВІД ЗІРКОВИХ АМБАСАДОРІВ UNITED24

До Дня вишиванки (традиційної сорочки, яку українці вишивають багато століть) ми зробили спеціальний проєкт: 14 вишиванок для амбасадорів UNITED24 на знак подяки за їхню постійну підтримку. 

Кожна вишиванка особлива. Так на сорочці Марка Гемілла вишиті світлові мечі, на сорочці Дена з Imagine Dragons — дракони, у Беара Гріллза — крокодили та джунглі. В основі вишиванок Кетрін Винник, Барбри Стрейзанд, Лієва Шрайбера, Мішеля Азанавічуса — орнаменти українських регіонів, звідки походять предки наших амбасадорів.  

Медична допомога

НЕБАЙДУЖІ РЯТУЮТЬ СЕРЦЯ ДІТЕЙ

До «Євробачення-2023» TVORCHI спільно з UNITED24 та Visa розпочинають кампанію зі збору коштів для порятунку особливих — дитячих — сердець.

UNITED24

Разом із

UNITED24

Освіта та Наука

ЗБІР НА ВІДБУДОВУ БУЗІВСЬКОГО ЛІЦЕЮ

Бузівський ліцей — перший проєкт з відбудови закладів освіти через UNITED24. Щоб закрити збір, не вистачає всього 225 000 $.

Вже рік школа, у якій мали народжуватись найсвітліші історії дитинства для 452 дітей, стоїть зруйнована і тиха. Допоможіть нам із відбудовою!

Відбудова України

ЕЛІНА СВІТОЛІНА ЗБИРАЄ КОШТИ НА ВІДНОВЛЕННЯ БУДИНКУ В ІРПЕНІ

Титулована тенісистка та амбасадорка UNITED24 приєдналась до напряму «Відбудова України». Еліна закликає вас долучитися до фандрейзингу на відбудову  зруйнованого російськими окупантами житлового комплексу в Ірпені по вулиці Київській, 53.

Еліна Світоліна

Разом із

Еліна Світоліна

Медична допомога

РУХАЄМОСЬ РАЗОМ З УКРАЇНОЮ

Uber об’єднує зусилля з UNITED24 задля порятунку життів. Компанія ініціювала збір на автівки швидкої допомоги. Зробіть внесок через UNITED24, щоб забезпечити медиків реанімобілями типу C.

Uber Technologies, Inc.

Разом із

Uber Technologies, Inc.

Оборона

ПЕРШИЙ У СВІТІ ФЛОТ МОРСЬКИХ ДРОНІВ

Долучайтеся до створення першого у світі флоту морських дронів. Він захистить акваторії українських морів та мирні міста від ракет, а також допоможе розблокувати коридор для цивільних суден, які перевозять зерно.

Оборона

Зібрано

#ЛЮТИЙДОНАТ

Благодійний розіграш памʼятних монет і колекційних банкнот від Національного банку України у партнерстві з ПриватБанком для збору на дрони-розвідники.

24 монети і банкноти. З підписами Зеленського, Залужного, Сирського, Олещука, Шмигаля, Стефанчука, Пишного. Конвертуйте свою лють у підтримку ЗСУ.

Національний банк України

Разом із

Національний банк України

Підтримайте Україну у вирішальну мить.