перевірено Deloitte

перевірено Deloitte

 · 

Ми шукаємо партнерів-виробників, які готові допомогти з конкретною проблемою.

Ми шукаємо партнерів-виробників, готових допомогти нам із конкретними потребами.

Мета UNITED24 — збільшити кількість пожертв Україні та забезпечити ефективність і прозорість їх розподілу. Офіційна платформа захищає вас від затримок, посередників і шахрайства.

Нас підтримали

усі проєкти11

Відбудова України

Еліна Світоліна збирає кошти на відновлення будинку в Ірпені

Титулована тенісистка та амбасадорка UNITED24 приєдналась до напряму «Відбудова України». Еліна закликає вас долучитися до фандрейзингу на відбудову  зруйнованого російськими окупантами житлового комплексу в Ірпені по вулиці Київській, 53.

Еліна Світоліна

Разом із

Еліна Світоліна

Медична допомога

РУХАЄМОСЬ РАЗОМ З УКРАЇНОЮ

Uber об’єднує зусилля з UNITED24 задля порятунку життів. Компанія ініціювала збір на автівки швидкої допомоги. Зробіть внесок через UNITED24, щоб забезпечити медиків реанімобілями типу C.

Uber Technologies, Inc.

Разом із

Uber Technologies, Inc.

Оборона та розмінування

ПЕРШИЙ У СВІТІ ФЛОТ МОРСЬКИХ ДРОНІВ

Долучайтеся до створення першого у світі флоту морських дронів. Він захистить акваторії українських морів та мирні міста від ракет, а також допоможе розблокувати коридор для цивільних суден, які перевозять зерно.

Оборона та розмінування

Зібрано

#ЛЮТИЙДОНАТ

Благодійний розіграш памʼятних монет і колекційних банкнот від Національного банку України у партнерстві з ПриватБанком для збору на дрони-розвідники.

24 монети і банкноти. З підписами Зеленського, Залужного, Сирського, Олещука, Шмигаля, Стефанчука, Пишного. Конвертуйте свою лють у підтримку ЗСУ.

Національний банк України

Разом із

Національний банк України

Оборона та розмінування

Зібрано

ДОЛУЧАЙТЕСЯ ДО ЗБОРУ ТІМОТІ СНАЙДЕРА НА «ЛОВЦЯ ШАХЕДІВ»!

Професор історії Єльського університету Тімоті Снайдер збирає на систему протидії дронам «Ловець шахедів». Приєднуйтесь до збору та захистіть Україну від безпілотників, які атакують мирні українські міста!

Тімоті Снайдер

Разом із

Тімоті Снайдер

Оборона та розмінування

Зібрано

АЗОВСТАЛЬ. СИМВОЛ НЕЗЛАМНОСТІ

Спільний проєкт фандрейзингової платформи UNITED24 та Групи «Метінвест» з використання останньої довоєнної партії легендарної Азовсталі задля збору коштів на підтримку України під час війни.

Metinvest

Разом із

Metinvest

Підтримайте Україну у вирішальну мить.