Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

«Безпечне небо»

Долучайтеся до збору Тімоті Снайдера! Професор історії Єльського університету збирає на систему ситуаційного оповіщення Повітряних сил ЗСУ. Захистіть українські міста 
від терористичних атак.

МЕТА – 950 000 $

ЩО ТАКЕ
«БЕЗПЕЧНЕ НЕБО»?

Система сенсорів ідентифікації повітряних цілей «Безпечне небо» — це сучасна українська розробка. Вона здатна виявляти повітряні цілі, навіть ті, що летять на малих висотах, а також прогнозувати їх маршрут для подальшої нейтралізації. Завдяки штучному інтелекту система передбачає, звідки можуть виникнути наступні загрози.

Система «Безпечне небо»  ефективно показала себе в тестовому режимі як проти крилатих ракет, так і проти БПЛА Shahed 136.

Під час випробувань в 11 регіонах України вона виявила 100% повітряних загроз без жодної помилки.

СКІЛЬКИ СЕНСОРІВ ПОТРІБНО УКРАЇНІ?

Для ефективного захисту Україні потрібні 12 500 сенсорів.

наша перша мета —
2500 сенсорів загальною вартістю  950 000 доларів

Тімоті Снайдер — знаменитий історик, професор Єльського університету. Автор понад десяти книжок, які перекладені сорока мовами, та курсу «Становлення сучасної України». У жовтні 2022 року Снайдер приєднався до амбасадорів фандрейзингової платформи UNITED24, 
у листопаді запустив збір на систему протидії дронам «Ловець шахедів» для Києва, а вже у лютому 2023-го закрив його, зібравши 1 268 196 доларів.

Підтримуйте збір Тімоті Снайдера та слухайте його курс  «Становлення сучасної України».

«Немає сумніву, що Росія знову завдаватиме ударів по цивільній інфраструктурі. Потрібно бути готовими до зими на рівні всієї країни. Разом ми можемо створити «Безпечне небо» над Україною та захистити як інфраструктуру, так і цивільне населення від терористичних атак»

тімоті снайдер

історик