ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Збирають люди —
воюють роботи

UNITED24 оголошує перший збір на наземні роботизовані платформи. Загони роботів збережуть життя наших військових та цивільних. Вони будуть логістами, евакуаторами, заміновувачами та розміновувачами, камікадзе, вони воюватимуть разом з людьми та замість людей.

Перші роботи вже доводять свою ефективність на полі бою. Невдовзі їх має стати більше. Значно більше.

На що збираємо?

Три типи наземних роботизованих комплексів: бойові, камікадзе та заміновувачі, логістичні та медевакуаційні. У кожного з них своє призначення, своя важлива ціль.

Цей збір безстроковий, адже роботи на полі бою необхідні нашим військовим постійно. Їхнім розподілом керує Генеральний штаб ЗСУ.

БОЙОВІ РОБОТИ

Бойові роботи створені для дистанційного виконання бойових завдань, наприклад, штурму або оборони позицій, спостереження та ведення розвідки. Оператор при цьому знаходиться на безпечній відстані — до 4 кілометрів — в укритті.  

Комплекси озброєні кулеметами ПКТ та ПКМ калібру 7,62 мм і кулеметами НСВТ та M2 Browning калібру 12,7 мм. Такі роботи можуть уражати цілі на відстані до 2 кілометрів. Деякі з них захищені від стрілецької зброї, оснащені тепловізорами для ведення вогню вночі.

Роботи:

 1. Шабля М2
 2. Лють
 3. MOROZ
 4. D-11

КАМІКАДЗЕ ТА ЗАМІНОВУВАЧІ

Роботи-камікадзе та заміновувачі, призначені для знищення різних цілей на полі бою, передусім ворожої бронетехніки.

Камікадзе можуть нести 1-2 протитанкові міни ТМ-62 або до 40 кг корисного навантаження та рухатися до цілі зі швидкістю до 25 км/год. Також ці роботи можуть дистанційно мінувати протитанковими мінами позиції та логістичні шляхи ворога на відстані до 5,5 км від оператора.

Роботи:

 1. RATEL S
 2. ARK-1

ЛОГІСТИ

Логісти — це універсальні роботи, які використовуються для довозу провізії, боєкомплекту чи обладнання на позиції, а також для евакуації поранених з переднього краю, встановлення додаткових технічних засобів: РЕБ та засобів дистанційного відеоспостереження. Логістичні роботи можуть перевозити до 600 кг вантажу.

Комплекси бувають гусеничні (мають підвищену прохідність пересіченою місцевістю) та колісні (для швидкого довозу вантажів). Мають запас ходу до 40 км.

Роботи:

 1. Воля-Е
 2. Ratel H
 3. Termit
 4. Рись Pro
 5. КНЛР-Е
 6. Sirko-S1