Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Операція «Єдність»

Збір на 10 000
дронів-камікадзе

Коли ти плюс,
у них мінус

Найкраще повідомлення  для українців має вигляд одного простого знака.  У час великої війни він набув нових значень. Це «+». Плюс. Тобто «прийняв», «плюсую».

Здається, всього один знак, але як багато за ним. Плюс означає, що хтось дуже рідний з фронту вийшов на зв'язок, що хтось відповів на твій запит, що тобі допоможуть, що тебе підтримають. Зрештою, плюс означає, що боротьба продовжується. Бо поки ти плюс і хтось іще плюс, є надія, є рух, є життя.

Сьогодні – як ніколи українцям та світу потрібно триматися разом. Тож ми подумали, що маємо поставити між нами усіма знак «+». Зафіксувати нашу єдність.

І почали з себе. Вперше в історії українського фандрейзингу платформа UNITED24, фонд допомоги армії «Повернись живим» та monobank об'єднують зусилля та оголошують операцію «Єдність».

ЇЇ МЕТА — ЗІБРАТИ КОШТИ НА 10 000 FPV-ДРОНІВ ІЗ БОЄКОМПЛЕКТОМ ДЛЯ СИЛ ОБОРОНИ УКРАЇНИ.
МИ ПЛЮС! А ТИ?

Я плюс

На що збираємо

Наша мета — зібрати
235 000 000 грн.

  • 178 000 000 грн — на FPV-дрони
  • +57 000 000 грн — на боєприпаси для них

Закупівлю та передачу дронів-камікадзе у війська здійснюватиме фонд «Повернись живим». Моделі FPV-дронів, а також боєприпаси до них, погоджені з військовими. UNITED24 надає інформаційну підтримку проєкту.

Я плюс

На знак вдячності

Ми вдячні за ваші внески, за будь-яку підтримку, адже кожен долар має значення. Тож ми хочемо розіграти серед усіх, хто взяв участь у зборі, багато класних призів.

  • 100 ПЛАТИНОВИХ карток mono. На п’ятьох із них лежать 100 000 ГРИВЕНЬ
  • 10 квитків на зустріч з амбасадорами UNITED24
  • 20 військових артефактів від фонду «Повернись живим»
Я плюс