ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

У Spotify з’явився офіційний український плейліст, в якому можна задонатити на підтримку України

19.08.2022

Один із найпопулярніших музичних стрімінгових сервісів світу Spotify створив плейліст з музикою від популярних українських виконавців, а також від виконавців з усього світу, які підтримують Україну.

У Spotify з’явився офіційний український плейліст, в якому можна задонатити на підтримку України

Один із найпопулярніших музичних стрімінгових сервісів світу Spotify створив плейліст з музикою від популярних українських виконавців, а також від виконавців з усього світу, які підтримують Україну. Мета проєкту — популяризувати українську культуру та долучити міжнародну аудиторію до регулярної підтримки України. В описі плейліста кожен слухач знайде посилання на фандрейзингову платформу країни UNITED24, ініційовану Президентом України.

Плейліст буде постійно оновлюватись, щотижня поповнюючись global friends of Ukraine — відомими світовими виконавцями, які популяризуватимуть проєкт серед західної аудиторії. Для цього кожен артист запише відео із закликом підписатись та задонатити, а також присвятить одну зі своїх пісень Україні, яку закріплять першою в плейлісті. Першим до багатомільйонної аудиторії Spotify звернувся Володимир Зеленський.

«Шість місяців тому росія розпочала повномасштабну війну проти України. Ми вистояли, а голоси наших виконавців лунали в усьому світі. Боротьба триває, і сьогодні ми потребуємо вашої підтримки як ніколи. Дякую всім поціновувачам музики. Слухайте українську музику, поширюйте її та доєднуйтесь до нашої фандрейзингової платформи UNITED24!», — сказав Володимир Зеленський.

Створення плейліста приурочене до Дня Незалежності України, тому в його описі міститься посилання на щомісячну підтримку України через UNITED24 на символічну суму в 24 $. Всі виручені кошти підуть на напрям «Медична допомога».