ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Допомога рятувальникам: UNITED24 запустила збір на подолання наслідків підриву Каховської ГЕС

08.06.2023 · Анонси

У ніч на 6 червня російські військові підірвали греблю Каховської ГЕС, знищивши одне з найбільших водосховищ України. Це спричинило найбільшу за десятки років екологічну катастрофу в Європі. Для того щоб допомогти подолати наслідки трагедії, фандрейзингова платформа UNITED24 запустила збір «Допоможемо рятувальникам».

Допомога рятувальникам: UNITED24 запустила збір на подолання наслідків підриву Каховської ГЕС

На зібрані кошти придбають човни, мотопомпи, ліхтарі, гідрокостюми, рятувальну техніку для екстрених служб України. Проте повний масштаб катастрофи стане зрозумілим, коли зійде вода, тож Державна служба України з надзвичайних ситуацій та Державна спеціальна служба транспорту, які займаються порятунком, евакуацією та подоланням наслідків трагедії, будуть доповнювати перелік потреб.

«Наслідки підриву Каховської ГЕС величезні! У зоні підтоплення опинились 26 населених пунктів деокупованої частини Херсонської області, під загрозою опинилась Миколаївська область, тож будь-яка допомога буде цінною для нас. Також вода зносить вибухонебезпечні пристрої та міни, які або детонують через рух, або вкриваються мулом, що ускладнює розмінування. Для їх знешкодження теж необхідне спеціальне обладнання», — кажуть у Державній спеціальній службі транспорту. 

Україна потребує допомоги. Зараз Допомогти

Переглянути проєкт