content picturecontent picture

#ЛЮТИЙДОНАТ

Благодійний розіграш памʼятних монет і колекційних банкнот від Національного банку України у партнерстві з ПриватБанком для збору на дрони-розвідники.

24 монети і банкноти. З підписами Зеленського, Залужного, Сирського, Олещука, Шмигаля, Стефанчука, Пишного. Конвертуйте свою лють у підтримку ЗСУ.

ЗБІР НА «ЧАКЛУНІВ»

Кожен донат—це зброя.


Уже багато років українці конвертують свою лють до агресора у благодійні внески, які потім перетворюються на конкретну допомогу нашим захисникам і захисницям. До річниці протистояння повномасштабному вторгненню Національний банк України за підтримки UNITED24 та ПриватБанку відкриває збір на партію нових «чаклунських» пташок для «Армії дронів».

10 безпілотних комплексів «ЧАКЛУН» для ЗСУ.
«ЧАКЛУН» — розвідник українського виробництва. Він легкий у використанні, придатний до ручного запуску та ремонту в польових умовах. До кожного комплексу входять 5 дронів, які здатні перебувати у повітрі 60 хвилин та літати на відстань до 100 кілометрів.

ВАРТІСТЬ ОДНОГО КОМПЛЕКСУ: 1 032 000 ГРН.

 

 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ ЛЮТІ ГРИВНІ
24 ЛОТИ РОЗІГРАЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ РАНДОМАЙЗЕРА СЕРЕД УСІХ, ХТО ПОЖЕРТВУЄ НА «ЧАКЛУНІВ» ВІД 300 ГРИВЕНЬ.

Чотири набори пам’ятних монет «Державні символи України»: «Наш герб», «Наш стяг», «Наш гімн» із підписами Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.