ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 
content picturecontent picture

#ЛЮТИЙДОНАТ

Благодійний розіграш памʼятних монет і колекційних банкнот від Національного банку України у партнерстві з ПриватБанком для збору на дрони-розвідники.

24 монети і банкноти. З підписами Зеленського, Залужного, Сирського, Олещука, Шмигаля, Стефанчука, Пишного. Конвертуйте свою лють у підтримку ЗСУ.

ЗБІР НА «ЧАКЛУНІВ»

Кожен донат—це зброя.


Уже багато років українці конвертують свою лють до агресора у благодійні внески, які потім перетворюються на конкретну допомогу нашим захисникам і захисницям. До річниці протистояння повномасштабному вторгненню Національний банк України за підтримки UNITED24 та ПриватБанку відкриває збір на партію нових «чаклунських» пташок для «Армії дронів».

10 безпілотних комплексів «ЧАКЛУН» для ЗСУ.
«ЧАКЛУН» — розвідник українського виробництва. Він легкий у використанні, придатний до ручного запуску та ремонту в польових умовах. До кожного комплексу входять 5 дронів, які здатні перебувати у повітрі 60 хвилин та літати на відстань до 100 кілометрів.

ВАРТІСТЬ ОДНОГО КОМПЛЕКСУ: 1 032 000 ГРН.

 

 

ПРЕДСТАВЛЯЄМО ВАМ ЛЮТІ ГРИВНІ
24 ЛОТИ РОЗІГРАЮТЬ ЗА ДОПОМОГОЮ РАНДОМАЙЗЕРА СЕРЕД УСІХ, ХТО ПОЖЕРТВУЄ НА «ЧАКЛУНІВ» ВІД 300 ГРИВЕНЬ.

НАБОРИ ПАМ’ЯТНИХ МОНЕТ «ДЕРЖАВНІ СИМВОЛИ УКРАЇНИ»

Чотири набори пам’ятних монет «Державні символи України»: «Наш герб», «Наш стяг», «Наш гімн» із підписами Президента Володимира Зеленського, Прем’єр-міністра Дениса Шмигаля та Голови Верховної Ради Руслана Стефанчука.

Задонатити

СРІБНІ МОНЕТИ «Архістратиг Михаїл»

13 срібних монет «Архістратиг Михаїл». Архангела Михаїла часто зображують як воїна, що перемагає дракона, нечисті сили. Кожна з пам’ятних монет має підпис одного з командувачів Збройних сил України: Головнокомандувача ЗСУ Валерія Залужного, Командувача Сухопутних військ ЗСУ Олександра Сирського, Командувача Повітряних сил ЗСУ Миколи Олещука.

задонатити

БАНКНОТИ НОМІНАЛОМ 100 ГРН З УНІКАЛЬНИМИ СЕРІЙНИМИ НОМЕРАМИ

Сім банкнот номіналом 100 грн з унікальними серійними номерами та підписом Голови Національного банку України Андрія Пишного.

задонатити