ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

NAFO-дрон III: операція «Морський малюк»

Час настав, fellas! Оголошуємо запит Статті 24: операція «Морський малюк» і розпочинаємо третій збір на дрон разом із NAFO.

За збігом обставин, як і в багатьох популярних франшизах, у цьому третьому сиквелі також є малюк — і ви можете дати йому ім'я (як і в першому зборі).

Човен, який запалить

Ми збираємо 221 000 $ на морський безпілотник Sea Baby, який допоможе Службі безпеки України проводити операції проти російського флоту. Ці малюки відомі своїми пустощами, як-от постійне потоплення російських кораблів і підрив Керченського мосту. Настав час подарувати їм братів і сестричок, аби завдати шкоди решті терористичного сміття, яке забруднює Чорне море.

Як завжди, збір NAFO дає можливість обрати ім'я для човна. Крім того, кожен, хто пожертвує 1000 $, стане адміралом Флоту морських дронів, і ми знімемо відео, в якому він проїде верхи на Sea Baby, на знак нашої вдячності.

Задонатити

Розіграш

Але це ще не все: серед усіх, хто задонатить від 175 грн. на цей збір, ми розіграємо кілька крутих призів:

  1. Унікальну копію моделі дрона Sea Baby з написом обраної назви та підписом Володимира Зеленського.
  2. 5 світшотів UNITED24 — таких, які наш президент любить одягати в особливих випадках.

Здіймемо знову бучу у Чорному морі — обіцяємо, пустощі цього малюка вам сподобаються!

Задонатити

У попередніх серіях NAFO Drone:

UNITED24 співпрацює зі спільнотою NAFO чи не з самого моменту заснування обох. Разом ми запустили два спеціальні збори — на морський дрон Raccoon’s Revenge і на понад 300 FPV‑дронів, зібравши майже 500 000 $ загалом.

Ці безпілотники допомогли знешкодити велику кількість російської військової техніки на суші та принаймні один російський корабель у морі.

Попереду ще більше зборів — співпраця NAFO та UNITED24 ефективна, результативна та не підлягає сумніву.

Задонатити