ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Game4ukraine

АНДРІЙ ШЕВЧЕНКО ТА ОЛЕКСАНДР ЗІНЧЕНКО ЗБИРАЮТЬ ЗІРОК ФУТБОЛУ, ЩОБ ЗІГРАТИ БЛАГОДІЙНИЙ МАТЧ НА ПІДТРИМКУ УКРАЇНИ.

Гра Game4Ukraine відбудеться 5 серпня 2023 року на Стемфорд Бридж — легендарному стадіоні футбольного клубу «Челсі» у Лондоні

«Я підтримую ініціативу Андрія Шевченка та Олександра Зінченка щодо проведення благодійного матчу у Лондоні. Game4Ukraine на Стемфорд Бридж — це можливість для світової футбольної спільноти об’єднатися, продемонструвати свою солідарність і допомогти Україні, допомогти нашим дітям повернутися за шкільні парти, а також знову привернути увагу всього світового суспільства до війни».

ПРЕЗИДЕНТ УКРАЇНИ
ВОЛОДИМИР ЗЕЛЕНСЬКИЙ

Матч, який увійде в історію

Команда синіх та команда жовтих. Їнь і Ян. Молодість і досвід. Дві зірки українського футболу та амбасадори UNITED24 — Андрій Шевченко та Олександр Зінченко — вдягнуть капітанські пов’язки. Вони змагатимуться між собою на полі заради спільної мети поза ним. Мета матчу — зібрати кошти на відбудову Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області.

Благодійний розіграш

Якщо ви не можете долучитися до матчу наживо, але хочете підтримати наш благодійний збір, робіть внесок у 240 гривень та беріть участь у розіграші футболок, в яких гравці вийдуть на поле. Ми розіграємо їх усі з автографами кожного гравця 
Донатьте на відбудову школи

Об’єднані заради дітей

Мета Game4Ukraine — зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею в Чернігівській області.

4 березня 2022 року цей заклад обстріляли російські війська. Ракета пройшла крізь другий і перший поверхи. На щастя, люди, які знайшли прихисток в укритті, не постраждали. Проте від самої будівлі мало що залишилося.

«Зателефонували зі школи, що було пряме влучання. Я зразу побіг туди. Усе в пилюці, склі, люди тікають. Відчував усе одразу: жаль, сум, злість. Я навчався в цій школі, тут починав працювати та став директором. Як таке могло статися?» — говорить директор Михайло-Коцюбинського ліцею Микола Шпак.

Допоможіть повернути дітям їхню школу.
Підтримайте благодійний збір

Донатьте на підтримку школи