ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Мій голос відбудовує

Міністерство освіти і науки України, alyona alyona і Jerry Heil спільно з UNITED24, Visa й Ощадбанком розпочинають збір 10 000 000 гривень, щоб допомогти 250 дітям повернутися до навчання.

На «Євробаченні-2024» у шведському Мальме Україну представлять дві чудові артистки — alyona alyona і Jerry Heil. Їхня пісня ”Teresa & Maria” наробила чимало галасу і наразі, за прогнозами букмекерів, входить до п’ятірки претендентів на перемогу.

У слухачів було багато припущень, про що ця пісня. От як її сенс пояснюють виконавиці:
«“Teresa & Maria“ розповідає про силу, хоробрість та стійкість українських жінок. Саме їм присвячена композиція. Саме про них, їхні болі та надії, їхні мрії та великі серця, ми будемо розповідати в межах промотуру до “Євробачення”».

Серед цих жінок — вчительки з Великокостромської гімназії, знищеної російською ракетою. Ми хочемо, щоб про сміливих викладачок дізнався весь світ, а ще дуже хочемо допомогти їм відбудувати школу. 

Прочитайте їхні історії та долучайтеся до відбудови школи. Просто неможливо стояти осторонь!

Людмила та Тетяна

Людмила Таранович
вчителька історії

На початку великої війни село Велика Костромка чи не щодня потерпало від артилерійських обстрілів. 11 жовтня 2022 року ракета зруйнувала школу, в якій Людмила пропрацювала 40 років. 

«Це була школа моїх дітей, онуків. Було дуже боляче дивитись на її уламки. Коли онуки повернулись додому й побачили руйнування, плакали й питали: “Бабусю, нашу школу відбудують?”»

Попри вмовляння рідних Людмила не виїхала з рідного села та продовжила працювати. Під час обстрілів, які лунали у селі майже щодня, викладала дітям історію онлайн із ванної кімнати чи підвалу. 

«Обстріли були постійно, особливо вночі. Але зранку я все одно вела уроки, бо треба було підтримувати дітей та давати їм надію, що все буде добре».

Тетяна Магда
асистентка вчителя

У Великокостромській гімназії Тетяна працює з дітьми, які мають особливі освітні потреби. Після влучання ракети у навчальний заклад вона разом з учителями та мешканцями села розбирала завали. 

«Вибух був величезної сили! На місці спортзалу залишилась просто купа цегли, залізо, рами. Повністю зруйнована стіна — наче зрізало. Все перекриття з третього поверху впало на другий. Ми у вантажну машину відрами виносили скло та уламки. Рятували робочі станки, інструменти, шкільну бібліотеку, переносили книги в маленькі технічні кабінети, які вціліли». 

Наразі Тетяна залишається у рідному селі. Вона продовжує кожного дня працювати онлайн із тими, хто потребує її допомоги, і вірить, що рідну школу скоро відновлять.

Повернути дітей до школи

Деталі збору

11 жовтня 2022 року російська ракета поцілила у Великокостромську гімназію на Дніпропетровщині. Цей удар зруйнував ліве крило школи вщент.

Міністерство освіти і науки України, alyona alyona і Jerry Heil спільно з UNITED24, Visa й Ощадбанком розпочинають збір 10 ‍000 000 гривень, щоб допомогти 250 дітям повернутися до навчання.

Про школу

video postervideo poster

Подарунок від alyona alyona і Jerry Heil

Кожен, хто зробить внесок від 100 гривень на відбудову Великокостромської гімназії, матиме змогу взяти участь у розіграші відеозвернення від alyona alyona і Jerry Heil. Артистки подякують за внесок та заспівають уривок зі своєї пісні “Teresa & Maria“. 

Переможець може прийняти звернення особисто або присвятити його близькій людині. Розіграш триватиме до 25 травня включно. Кількість внесків від однієї людини необмежена.

Підтримати дітей