ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Міша Коллінз допомагає повертати життя на українські землі

Американський актор, один із головних героїв у серіалі «Надприродне», Міша Коллінз збирає на піротехнічну машину для гуманітарного розмінування.

Ціль збору — 450 000 $

Російське вторгнення перетворило Україну на величезне мінне поле. Близько 156 000 км² потребують обстеження та розмінування. Це площа Бельгії, Данії та Чехії разом узятих, або ж штату Джорджія у США!

На деокупованих територіях знаходять протитанкові та протипіхотні міни, міни-пастки, розтяжки, касетні боєприпаси, нездетоновані снаряди. Смертоносна вибухівка може ховатись у побутових речах, дитячих іграшках, в будинках, дитсадочках, на дитячих майданчиках, у полі, лісі та парку.
У 2023 році наш амбасадор Міша Коллінз побував в Україні та на власні очі побачив роботу саперів на Чернігівщині й замінований ліс поблизу Ірпеня на Київщині — всього за 26 кілометрів від столиці. Актор був вражений масштабами проблеми та запустив збір, який допоможе втілити програму гуманітарного розмінування та врятувати тисячі життів.

На що ми збираємо?

Наша ціль — 450 000 доларів, щоб придбати для саперів багатофункціональну піротехнічну машин. Завдяки їй вони зможуть розміновувати землі, а також транспортувати вибухонебезпечні предмети та речовини до місця їх ліквідації. Машина броньована та легко пересувається бездоріжжям.

Обладнана двома засобами для буксирування спереду та механічним причіпним пристроєм ззаду

Вантажність — понад 4000 кг

Швидкість по дорогам з твердим покриттям — не менш ніж 80 км/год

Броньована двомісна кабіна з кулетривким склом

Стаціонарний GPS-навігатор, автомобільна й портативні радіостанції та відеореєстратор

Стінка для захисту екіпажу від розльоту уламків та для зменшення впливу ударної хвилі у випадку вибуху під час перевезення ВНП

Кран-маніпулятор для завантаження та розвантаження ВНП

Вантажний броньований відсік для перевезення ВНП, вибухових речовин та засобів підриву, а також спеціального обладнання для проведення піротехнічних та спеціальних робіт

ПІДТРИМАЙ УКРАЇНСЬКИХ САПЕРІВ

Серед усіх, хто зробить пожертву, Міша розіграє призи

Зробивши внесок від 24 доларів, кожен донор візьме участь у розіграші тренча та 5 краваток ― атрибутів стилю янгола Кастіеля у серіалі «Надприродне» ― з автографом Міші Коллінза. Кількість внесків від однієї людини необмежена. Долучайтесь та допоможіть саперам швидше й безпечніше розміновувати українські землі.