ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 
Фото браслета на чорному фоні (дизайн СОВА)

Азовсталь.
Символ незламності

Перед вами браслет, зроблений з останньої довоєнної партії легендарної Азовсталі. Символ неймовірної мужності, історія незламності та відваги.

Купуючи браслет, ви допомагаєте Збройним силам України. 100% прибутку від його продажу буде переказано через фандрейзингову платформу UNITED24 на проєкт «Флот морських дронів», щоб захистити українські моря та мирні міста, які обстрілюють російські кораблі.

Це останній наклад браслетів.

Розпродано

Незламна сталь

«Азовсталь» — металургійний комбінат в українському Маріуполі. Його історія налічує майже 90 років. Зі звареної тут сталі зробили чимало надміцних й довговічних конструкцій: мостів, космічних кораблів, а також броню для танків.

2022 року, після повномасштабного вторгнення росії на територію України, комбінат «Азовсталь» Групи «Метінвест» став останньою фортецею Маріуполя.

Ворог майже вщент зруйнував 11 квадратних кілометрів території заводу. Але ні погрози, ні постійні бомбардування, ні облога не зламали волю українців.

Зрештою, слово «Азовсталь» з власної назви заводу перетворилося на назву загальну — символ незламності, мужності та сили духу всього народу.

Кожен браслет зроблений з 5 грамів Азовсталі

Сталь — надміцний і довговічний сплав, який можна переплавляти багато разів без втрати якостей. Для браслетів використали сталь, виготовлену на легендарному прокатному стані 3600.

У 2022-му листопрокатний цех, в якому багато років працював стан 3600, став одним із місць, де героїчно тримали оборону своєї сталевої фортеці захисники й захисниці Маріуполя.

Останній наклад браслетів — особливий. Він створений зі сталевих літер “ВІРЮ В ЗСУ”, які були встановлені в центрі Києва. Таким чином, ми ділимо нашу беззаперечну віру в Збройні сили України на тисячі людей. І понесемо її аж до самої перемоги.

Розпродано
універсальне висловлювання

Універсальне висловлювання, яке кожен українець зрозуміє без слів

Лаконічний дизайн браслетів — сталь з вигравіюваним гербом України — розробив ювелірний дім SOVA. Ювеліри ставили перед собою головну задачу — створити виріб, який би символізував незламність українського народу.

Під час втілення задуму керувались двома ввідними: обмеженою кількістю самої сталі, яку неможливо поповнити, і великим накладом, адже такий браслет захочуть мати тисячі людей.

Придбати браслет можна на сайті ROZETKA або у магазинах бренду SOVA в Україні. Партнер проєкту «Нова пошта» власним коштом доставить ваш браслет до будь-якого відділення «НП» в Україні.

Окрім цього, доступна міжнародна доставка.

Розпродано