ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ В УКРАЇНІ.

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

Міць. Українська кам’яна

СПЕЦІАЛЬНА ПАРТІЯ «АРТЕМСОЛІ», ВИДОБУТОЇ В УКРАЇНСЬКОМУ СОЛЕДАРІ

ПОВЕРНЕННЯ «АРТЕМСОЛІ»

Влітку 2022 року пачка «АРТЕМСОЛІ», яку знають та люблять мільйони українців, зникла з полиць великих продуктових мереж. Все тому, що у квітні 2022 року через російські обстріли в шахтах Соледара вперше з часів Другої світової війни перестали видобувати сіль.

Цехи величезного підприємства «АРТЕМСІЛЬ» згоріли, обладнання було знищене, будівлі зруйновані, а понад 2500 людей, чиє життя було нерозривно пов’язане з містом на Донеччині, залишили свій дім. 

Але сама сіль — сіль із шахт Соледара — вціліла. Вона стала ще одним символом надзвичайної мужності, спротиву, міці українських захисників та всього українського народу.

До річниці повномасштабної війни ДП «АРТЕМСІЛЬ» та платформа UNITED24 за підтримки Rozetka та «Сільпо» випустили спеціальну партію «АРТЕМСОЛІ», щоб допомогти українським захисникам та додати трохи міці кожному українцю.

Тож перед вами «Міць. Українська кам’яна». 

СПЕЦІАЛЬНИЙ НАКЛАД

На сьогодні нам вдалося знайти 20 тонн «АРТЕМСОЛІ». Ми розділили їх на 100 000 символічних пачок. Ви можете знайти їх у будь-якому магазині «Сільпо» або замовити онлайн на Rozetka.

Вартість пачки зі спеціальної партії — 500 гривень.

Увесь прибуток — 465 гривень з кожної пачки — буде направлений на формування флотилії дронів-камікадзе для ГУР. Щоб усі українські міста були звільнені від окупантів якомога швидше.

*продаж та доставка лімітованого накладу «АРТЕМСОЛІ» можлива лише в Україні. Сіль визнана стратегічним продуктом, наразі її експорт в будь-якому вигляді заборонено.

 

ОТРИМАТИ УКРАЇНСЬКУ МІЦЬ

ЗМІЦНЕННЯ ВІРИ

Ілюстрацію для упаковки спеціальної партії «АРТЕМСОЛІ» створив відомий український дизайнер Артем Гусєв. Його варіант, в якому слово «Сіль» замінене на «Міць», а кам'яна квітка — на тризуб, став вірусним: ілюстрацію встановлювали на аватари в соціальних мережах та публікували в медіа. Ми втілили ідею Артема в життя.

«Міць. Українська кам’яна» — спільний проєкт ДП «АРТЕМСІЛЬ» та фандрейзингової платформи UNITED24 за підтримки «Сільпо» та ROZETKA.

СІЛЬ ЗЕМЛІ

Поклади солі на Донеччині майже невичерпні: за 141 рік видобутку запаси зменшилися приблизно на 3%. До весни 2022 року підприємство повністю закривало потреби України в солі. За 2021 рік «АРТЕМСІЛЬ» виробило 1,9 млн тонн солі.

Сьогодні ж «АРТЕМСОЛІ» не знайти на полицях крамниць у фірмовому пакованні. Оригінальний макет знищений, а папір, який закуповували, зокрема, у Рубіжанського картонно-тарного комбінату, недоступний через тимчасову окупацію області.

Проте до річниці повномасштабного вторгнення «АРТЕМСІЛЬ» лімітованою партією та у спеціальній упаковці повертається у мережу «Сільпо» та на сайт онлайн-магазину ROZETKA.

ЩОБ ДОПОМОГТИ УКРАЇНСЬКИМ ЗАХИСНИКАМ І ЗАХИСНИЦЯМ. ЩОБ ПОВЕРНУТИ УКРАЇНСЬКІ МІСТА.

ЩОБ ПОВЕРНУТИСЯ В СОЛЕДАР. 

До найкращих соляних шахт на планеті Земля.