ОФІЦІЙНИЙ ВЕБСАЙТ УРЯДОВОЇ ПЛАТФОРМИ В УКРАЇНІ.
GOV.ua
United24 Media
u24 MEDIA

Всього зібрано: $ 0

Всього зібрано: $ 0

 · 

подвоєння донатів від

Visa

Серце зі сталі

Пісня українського гурту TVORCHI для конкурсу «Євробачення-2023» має назву “Heart of Steel” («Серце зі сталі»). Це символ сили й витривалості. Але також це символ вразливості, адже кожне серце, навіть зі сталі, потребує любові та підтримки.

До «Євробачення-2023» TVORCHI спільно з UNITED24 та Visa розпочинають кампанію зі збору коштів для порятунку особливих — дитячих — сердець.

Пожертви, переказані з українських карток Visa, будуть подвоєні

чому це важливо?

Через війну в Україні кількість передчасно народжених дітей зросла щонайменше на 15%. За цією цифрою — тисячі беззахисних малюків, які з'явилися на світ раніше строку та не можуть вижити без спеціальної допомоги.

Щоб врятувати їхні маленькі серця, потрібні спеціальні інкубатори інтенсивної терапії.

Інкубатор — це щось на кшталт дуже крутої колиски. В ньому можна створити спеціальні умови з необхідними параметрами концентрації кисню, рівнів вологості та температури, тиші та освітлення, можливістю парентерального харчування, а також цілодобовим моніторингом життєвих показників.

НАША МЕТА —
ЩОНАЙМЕНШЕ 10 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ* ДЛЯ ЗАКУПІВЛІ
10 ІНКУБАТОРІВ
*Точна вартість обладнання залежатиме від тендерних процедур.

Вітаємо, у вас
золоте серце!

Спеціально для проєкту ювелірний дім SOVA та бренд FROLOV створили лімітовані піни: 100 срібних та 10 золотих сердець. Їх неможливо купити, але можливо отримати, зробивши пожертву. Срібні серця розіграють серед усіх, хто пожертвує від 1000 гривень. Золоті — серед тих, хто зроблять найбільші внески.

Усі пожертви, переказані з використанням українських карток Visa, будуть подвоєні. 

Кількість пожертв від однієї людини необмежена.

Збір триватиме з 28 квітня до 28 травня. Розіграш капсульної колекції срібних та золотих сердець відбудеться 1 червня 2023 року за допомогою сервісу random.org у прямому ефірі на інстаграм-сторінці Visa.

Отримати серце
Усі пожертви, переказані з використанням українських карток Visa, будуть подвоєні. Кількість пожертв від однієї людини необмежена.

Для кого цей збір?

Немовлятам, які народжуються прямо сьогодні, потрібна ваша підтримка. Ми знаємо, що ви не залишитеся осторонь, адже TVORCHI співають: «Як би погано не було, тебе хтось почує».

АЛІСА
1600 грамів
40 сантиметрів

Упродовж багатьох місяців російські військові обстрілюють Запоріжжя ракетами С-300. Вони не мають високої точності й часто потрапляють у житлові будинки. Того разу так і сталося. Мешканці не постраждали, але через стрес у вагітної жінки почалися передчасні пологи — на 32-му тижні. У лікарні народилась дівчинка вагою 1600 грамів. 

«Ми одразу помістили дитину в інкубатор. Створили внутрішньоутробні умови: з температурним режимом, вологістю. Немовля перебувало у них два тижні. Так ми його виходили», — розповідає лікар-анестезіолог Запорізького обласного перинатального центру Андрій Лобанов.

СОФІЯ
700 грамів
35 сантиметрів

Чоловікові, який служить у  Збройних силах України, надали короткострокову відпустку, щоб навідати дружину та новонароджену донечку. Немовля з’явилося на світ на 25-му тижні й важило лиш 700 грамів. Були в цій зустрічі особливі щем, теплота, любов. Красивий молодий чоловік у військовій формі біля інкубатора з крихіткою. Дівчинка же після знайомства з татом почала швидко рости, набирати вагу. За 22 тижні вона підросла і тепер чекає тата вдома.

МИКИТА І СОФІЯ
1280 і 1340 грамів
41 см

Двійнята Микита і Софія провели у неонатальному відділенні Миколаївської обласної дитячої клінічної лікарні перші сім місяців свого життя. «Поспішайки» (так називають передчасно народжених дітей) важили всього 1280 і 1340 грамів відповідно. Чотири місяці їх виходжували в інкубаторах інтенсивної терапії. Виписали гарненьких і здорових, тільки коли набрала 2,5 кілограма кожен. Інкубатор зіграв у їх порятунку вирішальну роль.

Немовлятам, які народжуються прямо сьогодні, потрібна ваша підтримка. Ми знаємо, що ви не залишитеся осторонь, адже TVORCHI співають: «Як би погано не було, тебе хтось почує».

Рятуємо дитячі серця Врятувати життя